Games Clash Masters

28-30.09.2018 Gdynia Arena
Zasady wstępu:

Na teren Wydarzenia bez konieczności zakupu biletu może wejść każda zainteresowana osoba.
Dziennikarze, osoby zaproszone oraz osoby z biletami wstępu mogą odebrać identyfikator przy wejściu VIP by swobodnie poruszać się po obiekcie bez konieczności czekania w kolejce.

 

Bezpłatna rejestracja

Opis wydarzenia:

Trzy dni emocji. Trzy dni gamingowej rozrywki. Trzy dni światowego esportu. Na trzy dni Gdynia Arena stanie się miejscem rywalizacji czołowych polskich i zagranicznych drużyn w grze elektronicznej CS:GO. Zagrają w widowiskowym turnieju finałowym o pulę 100.000 dolarów! Games Clash Masters bilety już w sprzedaży.

Od Ceremonii Otwarcia obiekt stanie się czarno-złotą areną światowej sceny ESPORTU.Wierni kibice wesprą swoich reprezentantów, ale również uczestnicy nieznający świata esportu będą mieli doskonałą okazję go poznać.

Koniec września będzie wielkim spotkaniem gamingowej społeczności. Na każdego kto przybędzie nad polskie morze na Games Clash Masters w Gdyni poza samym turniejem czeka festiwal Grill&BBQ przy strefie kibica, okazje do spotkań z graczami, ogródki piwne, mecze pokazowe na arenie oraz rozbudowane stanowiska free2play.

Galeria zdjęć