Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

 

 

gcm_twojbilet.jpg

Jeśli jesteś dziennikarzem lub fotografem i chciałbyś uzyskać akredytację medialną na wydarzenie Games Clash Masters w Gdyni [21-22 września] – ten formularz jest dla Ciebie!

Akredytacje przyznawane są imiennie.

Akredytacja prowadzona jest drogą elektroniczną (do dnia 18 września) za pomocą poniższego formularza. Po tym terminie możliwa jest akredytacja na miejscu, za okazaniem legitymacji prasowej.

Akredytacja medialna upoważnia do bezpłatnego wejścia na Games Clash Masters w Gdyni. Dodatkowo umożliwia wstęp do Press Roomu, VIP Roomu i strefy GOLD na froncie sceny głównej.

Zaakredytowanym dziennikarzom przysługuje również dostęp do galerii zdjęć uzupełnianej na bieżąco w trakcie wydarzenia i wstęp na wydarzenie w dniach zamkniętych dla uczestników - 19 września (Media Day) oraz 20 września (Faza Grupowa Turnieju).

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji bez podania przyczyny. Decyzja o przyznaniu bądź nieprzyznaniu akredytacji jest ostateczna i nieodwołalna.

Dowodem na rejestrację jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową, który należy wydrukować i okazać przed wejściem na Wydarzenie podczas kontroli biletów.