Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

gcm_twojbilet.jpg

Jeśli jesteś influencerem i chciałbyś uzyskać akredytację na wydarzenie Games Clash Masters w Gdyni [21-22 września] – ten formularz jest dla Ciebie!

Akredytacje przyznawane są imiennie.

Dla aktywnych influencerów, którzy tworzą treści w mediach społecznościowych, przyjęte zostały minimalne limity wybranego medium:

• dla twórców kanału na YouTube: co najmniej 30 000 subskrybentów
• dla twórców fanpage na Facebooku: co najmniej 30 000 polubień
• dla twórców kont na Instagramie: co najmniej 40 000 obserwujących
• dla twórców kont na TikToku: co najmniej 60 000 fanów

Akredytacja prowadzona jest drogą elektroniczną (do dnia 18 września) za pomocą poniższego formularza. Osoby niepełnoletnie muszą wysłać wraz ze zgłoszeniem pisemną zgodę rodziców.

Akredytacja upoważnia do bezpłatnego wejścia na Games Clash Masters w Gdyni. Dodatkowo umożliwia wstęp do VIP Roomu oraz dostęp do strefy GOLD na froncie sceny głównej. Zaakredytowanym influencerom przysługuje pakiet biletów konkursowych dla widzów oraz dodatkowy bilet dla osoby towarzyszącej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy udzielenia akredytacji bez podania przyczyny. Decyzja o przyznaniu bądź nieprzyznaniu akredytacji jest ostateczna i nieodwołalna. Jeśli nie spełniasz minimalnych wymagań, ale mimo to uważasz, że powinieneś otrzymać akredytację - napisz na contact@gamesclash.pro z uzasadnieniem.

Dowodem na rejestrację jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową, który należy wydrukować i okazać przed wejściem na Wydarzenie podczas kontroli biletów w rejestracji dla Mediów/VIP.