Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

twojbilet24.pl_PL1_1140x290_WIW.jpg

31. edycja Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA odbędzie się w dniach 28 lutego - 3 marca 2019 roku w Warszawie w EXPO XXI.

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania 31. edycji Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

Spotykamy się w EXPO XXI w Warszawie.

Akredytacja dla dziennikarzy i fotoreporterów jest bezpłatna i obowiązuje przez wszystkie dni Targów.

Akredytacja prowadzona jest drogą elektroniczną do 26 lutego 2019 roku, za pomocą poniższego formularza.

W związku z rejestracją dziennikarze i fotoreporterzy są zobowiązani do przesłania skanu legitymacji prasowej, wizytówki lub dowolnego w formie dokumentu poświadczającego wykonywanie pracy dziennikarza / fotoreportera. Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli przy wejściu na Targi.

Informujemy, że w czasie trwania Targów możliwa jest jedynie rejestracja bezpośrednia – po okazaniu legitymacji prasowej lub imiennej wizytówki potwierdzającej pracę / współpracę z redakcją – w wyznaczonym punkcie na Warszawskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

UWAGA! Akredytacje udzielane są dziennikarzom i fotoreporterom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura reklamy.