Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

Przyjmujemy już akredytacje na Meet Point, pierwsze wydarzenie w historii na PGE Narodowym poświęcone esportowi i youtuberom!

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania Meet Pointu oraz odbywających się wspólnie 9. Warszawskich Targów Książki.

Spotkamy się na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w dniach 19 - 20 maja 2018r.

Akredytacja prasowa jest bezpłatna i obowiązuje przez cały weekend trwania Wydarzenia. Upoważnia również do wcześniejszego wejścia na Meet Point.

UWAGA! Dziennikarze zarejestrowani poprzez poniższy formularz, uprawnieni do wejścia będą jedynie poprzez wejście Meet Pointu

Akredytacja drogą elektroniczną prowadzona jest do wtorku 15 maja, za pomocą poniższego formularza.

Podczas rejestracji dziennikarze są obowiązani do przesłania skanu legitymacji prasowej, wizytówki lub screenu danych z prowadzonego portalu poświadczającego wykonywanie pracy dziennikarza. Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na obiekt.

Informujemy, że w czasie trwania Targów możliwa jest jedynie rejestracja bezpośrednia – po okazaniu legitymacji prasowej lub imiennej wizytówki potwierdzającej pracę / współpracę z redakcją – w wyznaczonym punkcie znajdującym się w zespole wejścia głównego na Warszawskie Targi Książki.

UWAGA! Akredytacje udzielane są wyłącznie dziennikarzom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura reklamy.