Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

Jeśli jesteś cosplayerem i chcesz wystąpić na PGE Narodowym – zgłoś się już dziś!

W ramach wydarzeń Meet Point oraz 9. Warszawskie Targi Książki w dniu 20 maja (niedziela) odbędzie się Cosplay Awards – pierwszy w historii konkurs cosplay na PGE Narodowym!
Pula nagród: 7000 PLN

Każdy zakwalifikowany do Cosplay Awards otrzyma bezpłatne zaproszenie na Wydarzenia.

Regulamin Cosplay Awards: www.meetpoint.waw.pl/REGULAMIN_Cosplay_Awards.pdf
 

Podaj dane:


Obrazki/zdjęcia/ilustracje przedstawiające projekt kostiumu*
Prosimy o wysłanie wszystkich plików jako .zip

Wybierz plik
Zdjęcia z pracy nad kostiumem*
Prosimy o wysłanie wszystkich plików jako .zip

Wybierz plik
Podkład dźwiękowy/video do występu scenicznego*
Prosimy o wysłanie wszystkich plików jako .zip

Wybierz plik

Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem serwisu oraz regulaminem imprezy oraz w pełni akceptuję ich postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6 w zakresie zakupu biletu i/lub rejestracji wstępu na targi.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.