Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

1140x290_wtk2019_p,l_1.jpg

Zapraszamy bibliotekarzy i księgarzy na 10. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Spotkajmy się na PGE Narodowym w Warszawie.

Wystarczy się zarejestrować, by na podstawie otrzymanej akredytacji, odwiedzić 10.WTK bezpłatnie w dni branżowe (czwartek 23 maja i piątek 24 maja).

Rejestracja prowadzona jest do dnia 20 maja wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą formularza dostępnego na stronie twojbilet24.pl

Jednym z wymaganych elementów procesu rejestracji bibliotekarzy i księgarzy jest okazanie dowolnego dokumentu (załączenie skanu lub kopii) poświadczającego zatrudnienie.

Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na Targi.

UWAGA!

Rejestracja bibliotekarzy i księgarzy prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną do poniedziałku 20 maja 2019 roku. Nie prowadzimy rejestracji bezpośrednio na Targach.

Przypominamy, że identyfikatory uprawniające do bezpłatnego wstępu, obowiązują wyłącznie w dni branżowe, tj. w czwartek 23 maja i w piątek 24 maja.