Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

Zapraszamy bibliotekarzy i księgarzy na 9. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Spotkajmy się na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Wystarczy się zarejestrować, by na podstawie otrzymanej akredytacji, odwiedzić 9. WTK bezpłatnie w dni branżowe (czwartek 17 maja i piątek 18 maja).

Jednym z wymaganych elementów procesu rejestracji bibliotekarzy i księgarzy jest okazanie aktualnego (nie starszego niż 3 miesiące) dokumentu (załączenie skanu lub kopii) poświadczającego zatrudnienie.

Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przed wejściem na Targi.

UWAGA!
Rejestracja bibliotekarzy i księgarzy prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną do poniedziałku 14 maja 2018 roku. Nie prowadzimy rejestracji bezpośrednio na Targach.

Przypominamy, że identyfikatory uprawniające do bezpłatnego wstępu, obowiązują wyłącznie w dni branżowe, tj. w czwartek 17 maja i w piątek 18 maja.

Akredytacje udzielane są wyłącznie księgarzom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura marketingu.

 

Podaj dane:

Adres placówki:


Skan dokumentu potwierdzającego zatrudnienie*
Wybierz plik

Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem serwisu oraz regulaminem imprezy oraz w pełni akceptuję ich postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6 w zakresie zakupu biletu i/lub rejestracji wstępu na targi.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.