Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

Przyjmujemy już akredytacje na 9. Warszawskie Targi Książki, największe międzynarodowe targi tej branży w Polsce!

Zapraszamy blogerów i twórców mediów społecznościowych, którzy specjalizują się w tematach związanych z branżą wydawniczą, do uczestnictwa i relacjonowania 9. WTK.


Spotkamy się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniach 17 - 20 maja 2018 r.

Akredytacja jest bezpłatna i obowiązuje przez wszystkie (4) dni Targów.

Akredytacja drogą elektroniczną prowadzona jest do poniedziałku 7 maja, za pomocą poniższego formularza.

Rejestracja blogerów prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną. Nie prowadzimy rejestracji bezpośrednio na Targach.

Podaj dane:Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem serwisu oraz regulaminem imprezy oraz w pełni akceptuję ich postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6 w zakresie zakupu biletu i/lub rejestracji wstępu na targi.*
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newsletterów informacyjno-promocyjnych przygotowywanych przez Murator EXPO sp. z o.o. oraz jej partnerów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.