Murator EXPO - Rejestracja

Rejestracja

Zaproszenie na 30. jubileuszową edycję Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA oraz konferencję Marine Industry Forum

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do uczestnictwa i relacjonowania Targów Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA w Warszawie (8-11 marca 2018 roku) oraz konferencji Marine Industry Forum (9 marca 2018 roku).
Spotykamy się w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Akredytacja dla dziennikarzy i fotoreporterów jest bezpłatna i obowiązuje przez wszystkie dni Targów.
Akredytacja prowadzona jest drogą elektroniczną do 6 marca 2018 roku, za pomocą poniższego formularza.

W związku z rejestracją dziennikarze i fotoreporterzy są zobowiązani do przesłania skanu legitymacji prasowej, wizytówki lub dowolnego dokumentu poświadczającego wykonywanie pracy dziennikarza / fotoreportera. Potwierdzeniem rejestracji jest identyfikator przesłany przez organizatora drogą mailową. Należy go wydrukować i okazać podczas kontroli biletów przy wejściu na Targi.
Informujemy, że w czasie trwania Targów i Forum możliwa jest jedynie rejestracja bezpośrednia – po okazaniu legitymacji prasowej lub imiennej wizytówki potwierdzającej pracę / współpracę z redakcją – w wyznaczonym punkcie na Warszawskich Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA.

UWAGA! Akredytacje udzielane są dziennikarzom i fotoreporterom, z wyłączeniem pracowników innych działów, w tym biura reklamy.

Podaj dane:

Adres redakcji:


Rodzaje medium*:
Telewizja
Radio
Internet
Prasa
Inne

Skan legitymacji prasowej lub wizytówki potwierdzającej pracę/współpracę z redakcją*
Wybierz plik
Oświadczam, że zapoznałam/em się z regulaminem serwisu oraz regulaminem imprezy oraz w pełni akceptuję ich postanowienia.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6 w zakresie zakupu biletu i/lub rejestracji wstępu na targi.*
Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Murator EXPO sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz TIME SA z siedzibą w Warszawie informacji promocyjno-handlowych i przetwarzanie danych osobowych, za pomocą jakichkolwiek środków komunikacji elektronicznej lub bezpośredniego porozumiewania się na odległość, w celu przesyłania za pomocą ww. środków komunikacji informacji o produktach i usługach oferowanych przez Murator EXPO sp. z o.o.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Murator EXPO sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (04-187), ul. Dęblińska 6. Pani/Pana dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.